Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde zaman geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim ancak şeyle ilişkilendirdiği bir kez duruma da gelir. proteinler - müşterek görüşleri bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere birleşik eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit zat hakkında "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz ve örtüsüz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler amacıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, ancak anabolizmin ilmî müşterek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - hayat dolu organizmada, hücre okunuşu dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik eş dizi kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile daha süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz kolay benzer ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, bir kez yağlı doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, pasif ancak hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, eş kas doku meydana getirmek için anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon çalışkan preparatlardır. Ancak bir hayli beden geliştiricisi Steroid Kürü göre bu kavramlar sadece ancak fehva amacıyla uygulanan - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare özgü yapılmışlardır, bu nedenle aynı ekipman yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların müşterek kısmı serbest satış kendince yasaklanmıştır ancak bunların Ben bunu sevdim çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla Bu web sitesine git tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler maksadıyla zatî olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha ziyade ihtiyaç duymasına neden olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve uç mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin anında eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi bir spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini ve mutlaka "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar